+48 32 728 30 97, 800 000 556

Shopping Paryż – Zakupy w Paryżu


Shopping – zakupy Paryż

Paryż jest zdecydowanie światową stolicą mody oraz zakupów i wizyta w tym mieście nie może przebiec bez wybrania się do przynajmniej kilku sklepów.

Miasto to oferuje niezwykle bogaty wybór sklepów, sklepików, centrów handlowych, domów mody, targów, bazarów czy butików prosto od najsłynniejszych projektantów. Channel, Valentino, Steffano Gabbana czy Yves Saint Laurent oraz wielu innych prowadzą tu swoje sklepy, jednak na zakupy w nich mogą pozwolić sobie tylko bardziej zamożni klienci. Pozostali jednak nie muszą czuć się poszkodowani, ponieważ stolica mody to również mniejsze sklepy z tańszymi, ale nadal przepięknymi i modnymi kreacjami. Dobrym rozwiązaniem jest też polowanie na przeceny i promocje wyrobów od droższych projektantów, które odbywają się głównie w okresie pod koniec wakacji.
Miłośnicy zakupów powinni zaopatrzyć się w dostępny w tym czasie poradnik Paris Shopping Book.

Najbardziej popularne centra handlowe to Carrousel Du Louvre, Les Trois Quartiers i Galeries Des Champs-Elysees.

Zakupy można zrobić także na wielu paryskich targach i bazarach jak np. Rynek d’Aligre (Marche d’Aligre), gdzie znaleźć można mnóstwo gatunków przypraw, Porte de St Quen ze swoimi starociami i odzieżą, Porte de Montreuil – pchli targ z egzotycznymi towarami czy wręcz stworzony dla kolekcjonerów staroci Porte de Vanves.

Warto zajrzeć też do takich sklepów jak Bon Marche, Galeries Lafayette, Printemps, Samaritaine czy Publicis Champs-Elysees.

Aktualności

Bogota i Wyspy Karaibskie w PROMOCJI

La_Candelaria_Bogota

Nie tylko dla zakochanych, choć z okazji Walentynek – promocja Air France/KLM. Przeloty do Paryża w obie strony zaczynają się już od 499 PLN! Atrakcyjną cenę otrzymała również Bogota, a dla osób, które marzą o bajecznych Wyspach Karaibskich gratką będą trzy unikatowe miejsca: Fort De France na Martynice, Point a Pitre na Gwadelupie oraz Saint-Denis na Reunion. Sprawdź ceny!