+48 32 728 30 97, 800 000 556

O nas

Kim jesteśmy i jak działamy

Tanie Latanie

Precyzyjna wyszukiwarka najlepszych lotów.

Tanie loty

Loty do 3038 lotnisk każdego kontynentu.

Tanie linie lotnicze

Obsługa 950 linii lotniczych z całego świata.

Tanie loty to nasza specjalizacja

Informacje o najlepszych promocjach na tanie loty i porady, jak zorganizować tanie podróże znajdziesz na Tanie-latanie. Podpowiadamy, jak szukać połączeń, jak kupować tanie bilety, jakie ubezpieczenie wybrać. U nas znajdziesz też inspiracje do podróży – cenne wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw, polecane atrakcje, eksperckie triki i pomysły na udany urlop czy City Break.

Samolot na pasie
Bagaże w samolocie

Wyszukiwarka tanich połączeń i nie tylko

Tanie-latanie.net to nowoczesna wyszukiwarka połączeń lotniczych, ale też ubezpieczenia, informacje praktyczne i blog podróżniczy. Przetwarzamy wyszukiwania 950 linii lotniczych z całego świata, pomagając Wam planować różne wyjazdy – weekendowe, urlopy, wakacje, podróże życia czy wypady biznesowe.

Wszystkie tanie linie lotnicze

Nasz nowoczesny system do tanich lotów pozwala przeanalizować setki stron wszystkich tanich linii lotniczych, aby znaleźć tanie i najlepsze loty do różnych destynacji. Znajdź najlepsze tanie loty i odkrywaj świat wspólnie z nami!

pasażerka na lotnisku

Najlepsze okazje na tanie latanie po całym świecie

Sprawdź też ceny tuż przed planowanym wylotem – obniżki cen biletów na kilka dni przed lotem to nic nadzwyczajnego, ale zwykle w ofercie tradycyjnych przewoźników i lotów czarterowych. U nas znajdziesz też loty last minute. Więcej na temat tanich lotów i trików na obniżenie ceny biletów znajdziesz na naszym blogu!
Sprawdź ceny lotów, znajdź połączenie w dobrej cenie i dokonaj rezerwacji!