+48 32 728 30 97, 800 000 556

Shopping Zurych – Zakupy w Zurychu


Shopping – zakupy Zurych

Miłośnicy zakupów z pewnością powinni wybrać się na handlową ulicę Bahnhofstrasse, gdzie znaleźć można wiele sklepów oferujących niedrogie artykuły i organizujące liczne i częste wyprzedaże, ale także przede wszystkim dużo droższe, luksusowe punkty handlowe, z których słynie ta ulica.

Małe, klimatyczne butiki skupione są wokół ulic Starego Miasta, gdzie znaleźć można też wiele pamiątek z Zurychu.

Ponieważ Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej, sklepy nie mają obowiązku akceptowania zapłaty w euro, jednak w większości placówek usługowo – handlowych płacenie w tej walucie jest dopuszczalne. Podobnie w wielu miejscach ceny podawane są zarówno we frankach szwajcarskich jak i w euro.

Sklepy w Szwajcarii są otwarte zwykle w godzinach 8:00/8:30 – 18:00 (w tygodniu) oraz do godziny 16:00 w soboty. Raz w tygodniu mniejsze sklepy czynne są do godziny 21:00. W większych miastach, takich jak Zurych znaleźć można oczywiście mnóstwo sklepów działających dłużej lub nawet całą dobę. Zdarza się też, że domy towarowe zamknięte są w poniedziałkowe przedpołudnia.

Aktualności

Bogota i Wyspy Karaibskie w PROMOCJI

La_Candelaria_Bogota

Nie tylko dla zakochanych, choć z okazji Walentynek – promocja Air France/KLM. Przeloty do Paryża w obie strony zaczynają się już od 499 PLN! Atrakcyjną cenę otrzymała również Bogota, a dla osób, które marzą o bajecznych Wyspach Karaibskich gratką będą trzy unikatowe miejsca: Fort De France na Martynice, Point a Pitre na Gwadelupie oraz Saint-Denis na Reunion. Sprawdź ceny!