+48 32 728 30 97, 800 000 556

Shopping Monachium – Zakupy w Monachium


Shopping – zakupy Monachium

Ceny w monachijskich sklepach są dużo niższe niż w Polsce, szczególnie jeśli chodzi o branżę odzieżową. Jeśli uda się trafić nam na posezonowe wyprzedaże, możemy powrócić z Monachium z prawdziwymi ubraniowymi perełkami, i to w naprawdę niskich cenach. Kolejną zaletą jest ogromny wybór, jaki oferują klientom sklepy w tym mieście.

Doskonałym miejscem na zakupy oraz spędzenie czasu między wojażami po kolejnych sklepach w miłej kawiarni lub restauracji jest centrum handlowe Fünf Höfe. Ilość sklepów gwarantuje, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Na zakupy spożywcze dobrze jest wybrać się na rynek Viktualienmarkt będący największym targowiskiem w Monachium. Trafić tam można na świeże owoce, warzywa, ryby, zioła, sery, wędliny, a także kwiaty. Jednak dobrze jest nie zostawiać sobie tych zakupów na sobotę – tego dnia zbierają się tam całe tłumy kupujących.

Ekskluzywne, a co za tym idzie kosztowne zakupy, zrobić można na Maximilianstraße. Na ulicy tej swoje butiki mają najsłynniejsi światowi projektanci mody.