+48 32 728 30 97, 800 000 556

Shopping Lizbona – Zakupy w Lizbonie


Shopping – zakupy Lizbona

Ceny w Lizbonie nie przyprawiają o ból głowy, zarówno w centrach handlowych jak i mniejszych sklepach. Najbardziej polecane miejsce na zakupy to obszar między Praça Comércio i Largo S. Domingos. Znaleźć tam można wiele sklepów oferujących modne towary najbardziej znanych marek świata. Ekskluzywna Avenida da Liberdade nie gwarantuje niskich cen, za to z pewnością dostanie się tam towary z najwyższej półki.

Okolice Zamku Św. Jerzego (Castelo de Sao Jorge) oraz dzielnica Bairro Alto to najlepsze miejsca na zakupienie regionalnych wyrobów oraz tradycyjnych pamiątek charakterystycznych dla tego miejsca.

Niepowtarzalny charakter nadmorskiego targu oferującego świeże ryby, warzywa, owoce oraz inne produkty odnaleźć można na Avenida 24 de Julho, Cais do Sodré. Targowisko La Ribera działa od poniedziałek do soboty w godzinach
05:00 – 14:00. Podobną atmosferę oferuje od poniedziałku do soboty (05:00 – 14:30) targ Mercado Campo de Ourique na Rua Coelho da Rocha.

Największe centrum handlowe (oferujące ponad 420 sklepów, barów, restauracji) na Półwyspie Iberyjskim i jedno
z największych w Europie to słynne Colombo na Av Colégio Militar. Otwarte jest codziennie od godz. 10:00 do północy. Inne warte polecenia to Centro Comercial Vasco da Gama na Parque das Naçoes oraz Amoreiras znajdujące się przy Rua Carlos Alberto da Mota Pinto.

Aktualności

TANIE ZWIEDZANIE, czyli wpadnij do Lizbony w październiku

Tramway Lizbona

Dla tych, którzy lubią podróżować na własna rękę propozycja łączonego przelotu do LIZBONY z Warszawy, Gdańska i Katowic za mniej niż 600 zł. Do tego naprawdę tanie zakwaterowanie!