+48 32 728 30 97, 800 000 556

Shopping Florencja – Zakupy w Florencji


Shopping – zakupy Florencja

Shopping we Florencji najlepiej jest zacząć od zakupienia doskonałego toskańskiego wina i sera. Największy wybór tych produktów oferują Grana Market i supermarkety sieci Standa. Oprócz serów i win bardzo popularnymi pamiątkami z Florencji są także wyrabiany w tym mieście papier do pisania, kalendarze przedstawiające florencką sztukę czy wyroby ze słomy.

Osoby gustujące w ekskluzywnych, markowych ubraniach, dodatkach czy obuwiu z pewnością ucieszą się z zakupów w butikach zlokalizowano przy Via Vigna Vecchia, Via Brunelleschi i Via Tornabuoni. Znajdują się tam sklepy sprzedające wyroby słynnych światowych projektantów.

Niezwykle popularnym miejscem na zakupy, zarówno wśród przyjezdnych jak i mieszkańców, jest targowisko Mercato Centrale, na którym znaleźć można dosłownie wszystko poczynając od świeżej żywności, przez starocie aż na pamiątkach z Florencji kończąc. Każdego dnia zakupy zrobić można także na ulicznych targach San Lorenzo, a we wtorki w godzinach porannych na targu Cascine. Te ostatnie proponują klientom głównie odzież skórzaną oraz damską.

Aktualności

Wyprzedaż do 30% – Alitalia

Florecja Santa Maria del Fiore
Qatar Airways, PLL LOT, Air France… nadszedł czas promocji! Teraz wyprzedaż biletów także w Alitalii – taniej nawet o 30%. Mamy listę kierunków i cen.