+48 32 728 30 97, 800 000 556

Tanie loty do Sofii od 399 PLN• Loty z Warszawy.


Shopping – zakupy Sofia

W Sofii miłośnicy zakupów na pewno nie będą zawiedzeni. Stolica oferuje wiele sklepów, targów, centrów handlowych i pojedynczych przyulicznych straganów.

Pamiątkowe produkty z Sofii to przede wszystkim bułgarskie wino. Butelka tego markowego kosztuje już nawet około 15 zł. Inny typowy dla tego regionu alkohol to rakija.

Ponadto wyjeżdżając z Bułgarii odwiedzający często zabierają ze sobą zakupione wcześniej koronki, haftowane narzuty, tkaniny i ubrania, kilimy, ikony, biżuteria, rzeźby, wyroby ceramiczne, miody oraz przetwory z fig.

Sklep Zadruga znajdujący się przy bulwarze Witosza sprzedaje wyroby sztuki ludowej. Znaleźć je można także na bazarach i codziennych zakupach na straganach.

Produkty spożywcze, w tym świeże warzywa i owoce najlepiej jest kupować na Targowisku przy bulwarze Stefana Stambołowa, jak również na straganach przy cerkwi Sedmoczislenici na Grafa Ignatiewa

Aktualności

Kolejna calodobowa Szalona Środa z PLL LOT

Logo_PLL_LOT

Dziś kolejna, cotygodniowa promocja LOTu. Od północy do północy można rezerwować tańsze bilety na 5 kierunków. Ceny od 329 PLN.