Program partnerski

Program Partnerski na Bilety Lotnicze Tanie-Latanie.net

Masz stronę internetową bądź serwis poświęcony turystyce, podróżowaniu lub pomysł na spędzenie wolnego czasu? Nasz pomysł pozwoli Ci na znalezienie źródła finansowania jej rozwoju, jeśli tylko dołączysz do wybranych przez nas - najlepszych stron polskiego Internetu.

Pomysł jest prosty i każda ze stron ma korzyści. My prowadzimy biznes związany ze sprzedażą biletów lotniczych. Dzielimy się zyskiem z Partnerami, którzy przystąpili do nas. To co proponujemy, to możliwość skorzystania z globalnego systemu rezerwacji i pobieranie prowizji za rezerwację biletów. Każda rezerwacja dokonuje się na koncie Partnera i za każdy bilet Partner otrzymuje wysokie prowizje.

Nie musisz nic wnosić i możesz oczekiwać od nas pomocy we wdrożeniu systemu. Jeżeli chcesz, zapewnimy Ci prostą i atrakcyjną formę współpracy. Dołącz do tych, którzy już wiedzą, że to dobra propozycja. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail z zapytaniem o program partnerski. Opiszemy dokładnie warunki naszej współpracy, a całą resztą techniczną już my się zajmiemy.

Napisz do nas: kontakt@tanie-latanie.net