+48 32 728 30 97, 800 000 556

Zaplanuj urlop na Gran Canarii

Wakacje na Gran Canarii. Odkryj Kanary

Malownicza Gran Canaria jest jedną z najbardziej różnorodnych wysp na Kanarach. To aż 360 km szerokich plaż. Brzmi kusząco? Miejsce jest idealne na relaks pod plamami i uprawianie sportów wodnych, ale Gran Canaria to znacznie więcej atrakcji.

Wybierz się na wyprawę na wielbłądach, podziwiaj imponujące klify, wulkany, wąwozy, ogrody czy wydmy Maspalomas, poczuj aromat lasów piniowych, kąp się w morzu nieustannie muskanym przez słońce, poznaj smak lokalnych pyszności – oto Gran Canaria w skrócie!
Wyspy Kanaryjskie od lat cieszą się ogromną popularnością. Położone są na styku Europy i Afryki, intrygują różnorodnością i odmiennością. Jeśli marzy Wam się podróż egzotyczna, daleka, ze szczyptą hiszpańskiego temperamentu, sprawdźcie loty na Gran Canarię!

<2>Relaks i zabawa

Gran Canaria słynie z różnorodnej fauny i flory oraz świetnych warunków i wielu udogodnień dla turystów. Atmosfera sprzyja relaksowi i wypoczynkowi, ale wieczorem nie brakuje imprez m.in. w Las Palmas, stolicy.

Safari jeepem


Odkryj zakątki wyspy, wybierając się w podróż jeepem. Plażowanie może zmęczyć, dlatego warto korzystać też z innych atrakcji. Trasa wiedzie z Playa del Ingles wzdłuż wybrzeża, aż do trudniej dostępnych gór i dolin z bujną roślinnością tropikalną. Trasa prowadzi też przez jeziora, lasy piniowe, jaskinie, formy skalne.

Teror

Jedną z perełek wyspy jest miasteczko Teror – można tu zobaczyć sanktuarium Matki Bożej Sosnowej. Atrakcją jest też plac Plaza del Pino. Ujrzysz trzy nawy z czternastoma łukami i witraże przedstawiające Tajemnice Różańcowe. Zwróć uwagę na tradycyjną architekturę, m.in. kanaryjskie drewniane balkony.
Aby poznać Gran Canarię, rusz na wyprawę po jej centralnej i wschodniej części, a drugą zaplanuj po zachodniej stronie – mniej dostępnej i bardziej dzikiej. Zachodnia strona to gwarancja wspaniałej podróży.
Sprawdź loty i wybierz się na wakacje na Wyspy Kanaryjskie!