+48 32 728 30 97, 800 000 556

Magiczny i orientalny Agadir

Urlop w Agadirze – tanie loty do Maroka!

Maroko, tajemniczy kraj, słynie jako miejsce na egzotyczne wakacje o każdej porze roku. Agadir to najpopularniejszy kurort na wybrzeżu Maroka. Znajduje się jedynie 14 km od Europy – zachwyć się egzotyką i poczuj przygodę!

Agadir do niedawna był wioską rybacką, ale lokalizacja zapewniła mu znakomitą sławę I popularność. Teraz jest jedną z popularnych miejscowości turystycznych – są tu wspaniałe plaże i klimat, a także pełno słońca oraz zachwycające zabytki.

Agadir na wakacje w Maroku jest idealny – to kąpiele w morzu oraz słoneczne, możliwość uprawiania sportów wodnych i nurkowania, ale też wspaniałe zabytki oraz clubbing i lokalna kuchnia pełna smaków i aromatów.

Orientalny Agadir na idealne wakacje

Agadir ma jednak dużo więcej do zaproponowania. Trzeba wyruszyć na zwiedzanie – atrakcją jest port i medina. Są też malownicze ogrody Jardim de Olhãona. Miłośnicy aktywnego stylu życia mogą wybrać się na trekking w góry Atlas oraz na wycieczkę do słynnego Marrakeszu. Agadir słynie z dobrze rozwiniętej bazy hotelowej – są tu luksusowe kompleksy wzdłuż linii brzegowej i tańsze propozycje, dzięki czemu urlop w Maroku to pomysł na każdą kieszeń.