+48 32 728 30 97, 800 000 556

Airbnb wprowadza nową funkcję – ułatwia podróżowanie!

Popularna platforma Airbnb wprowadza nową opcję, która ułatwi wyszukiwanie noclegów. Co to za udogodnienie? Sprawdźcie koniecznie – teraz podróżowanie stało się jeszcze prostsze i bardziej elastyczne.

Airbnb – wynajem lokali od osób prywatnych

Airbnb to portal służący do wynajmu lokali od osób prywatnych – np. mieszkań czy domów. Działa od 2008 roku i szybko zyskał dużą popularność na całym świecie. Serwis był od zawsze prosty i intuicyjny, ale od teraz wyszukiwanie idealnego lokalu jest jeszcze łatwiejsze. Airbnb zaskoczyło nową funkcją. Portal wprowadził w wyszukiwarce opcję „elastyczne daty”. Nie trzeba zaznaczać konkretnych terminów.

Nowe udogodnienie w serwisie

Teraz można w wyszukiwarce noclegów określić datę wyprawy, korzystając z opcji tzw. elastycznego przedziału –  m.in. weekend, 5 dni, tydzień, miesiąc itd. Można planować pobyt w jakimś miejscu w danym miesiącu, ale konkretny tydzień nie ma dla Ciebie znaczenie, można przefiltrować wyniki wyszukiwania pod tym kątem i znaleźć najtańszą opcję.

Dzięki tej opcji można znaleźć nocleg bez względu na konkretną porę – wiele osób szuka ciekawych miejsc, w dobrej lokalizacji i cenie, a następnie dopasowuje się do ich dostępności. Wystarczy wybrać miasto, zakres dat i liczbę gości, a platforma znajdzie propozycje godne uwagi.

U nas zamówcie tanie bilety do Paryża, Rzymu lub w inne wybrane miejsce!