Tanie latanie   Linie lotnicze   easyJet 



easyJet





easyJet
easyJet to jedne z wiodących tanich linii lotniczych w Europie, założone przez Steliosa Haji-Ioannou w 1995. Korzystają z głównych portów lotniczych zlokalizowanych w pobliżu miasta – nie z lotnisk znajdujących się na końcu świata!
Ich priorytetem jest punktualność. EasyJet dokłada wszelkich starań, aby za każdym razem dowieźć pasażerów na czas do miejsca przeznaczenia!
EasyJet, to tanie latanie na większości najbardziej uczęszczanych europejskich trasach biznesowych i turystycznych. EasyJet, to tanie loty na aż 73 trasach.

Usługi EasyJet:

EasyJet, to nie tylko tanie linie lotnicze, to odprawa w systemie on line, brak ograniczeń bagażu podręcznego, możliwość rezerwacji i dokonywania zmian przez całą dobę, tanie loty każdego dnia, dowolny wybór miejsc w samolocie, najmłodsza flota w Europie. W EasyJet bilety lotnicze nie są potrzebne. Wymagany jest ważny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość na trasach krajowych lub paszport na trasach międzynarodowych.

Flota easyJet:

Flota EasyJet składa się (lipiec 2006) ze 120 samolotów Airbus i Boeing.
  • Airbus A319- samolot pasażerski produkowany od 1995 roku przez europejskie konsorcjum Airbus.
  • Boeing 737- najpopularniejszy wąskokadłubowy samolot pasażerski średniego zasięgu na świecie, produkowany w wielu wersjach od 1967 przez firmę Boeing w USA.

Oficjalna strona easyJet:

www.easyjet.com

Kontakt z easyJet:

easyJet Airline Company Limited
easyLand
London Luton Airport
Bedfordshire LU2 9LS
UK

EasyJet oferuje tanie loty z Wraszawy

Warszawa - Bristol
Warszawa - Londyn

EasyJet oferuje tanie loty z Krakowa

Kraków - Belfast
Kraków - Bournemouth
Kraków - Bristol
Kraków - Dortmund
Kraków - Edynburg
Kraków - Liverpool
Kraków - Londyn
Kraków - Newcastle
Kraków - Paryż

EasyJet oferuje tanie loty z Gdańska

Gdańsk - Belfast
Gdańsk - Bristol
Gdańsk - Edynburg
Gdańsk - Londyn


2013-07-03
TANIE ZWIEDZANIE, czyli wpadnij do Lizbony w październiku
Tramway Lizbona

Dla tych, którzy lubią podróżować na własna rękę propozycja łączonego przelotu do LIZBONY z Warszawy, Gdańska i Katowic za mniej niż 600 zł. Do tego naprawdę tanie zakwaterowanie!

wiecej »
 

2013-05-20
EasyJet: bagaż podręczny gwarantowany
Bagaż podręczny easyJetCoraz więcej niekorzystnych dla pasażerów zmian w polityce bagażowej linii lotniczych. Sprawdź co od 2 lipca 2013 szykuje easyJet... wiecej »