Tanie latanie   Linie lotnicze   Jet Air Jet Air


Jet Air jest polskim przewoźnikiem, który rozpoczął swoją działalność w 2003 roku od wsparcia Polskich Linii Lotniczych na mniej uczęszczanych trasach. Do 2007 roku Jet Air przewoził pasażerów na trasach pomiędzy Warszawą, a innymi miastami w Polsce. Od 2008 roku Jet Air przewozi pasażerów przede wszystkim z Bydgoszczy do innych miast w Polsce oraz na trasach zagranicznych do trzech europejskich miast.

Flotę Jet Air tworzą trzy 18-miejscowe samoloty British Aerospace Jetstream J32, są to solidne brytyjskie maszyny, które dotąd nie zawiodły. Na pokładzie tych niewielkich samolotów, prócz pasażerów i pilotów, lata jedna stewardesa. Samoloty użytkowane przez Jet Air należą do najwygodniejszych maszyn w swojej klasie. Maszyny Jet Air pomalowane są na miało, a jedynymi akcentami kolorystycznymi są pokrywy silników (czerwone) oraz dwukolorowe (czerwono-granatowe) pasy ciągnące się od kadłuba do ogona poniżej linii okien.

Flota Jet Air

Flotę Jet Air tworzą trzy 18-miejscowe samoloty British Aerospace Jetstream J32, są to solidne brytyjskie maszyny, które dotąd nie zawiodły. Na pokładzie tych niewielkich samolotów, prócz pasażerów i pilotów, lata jedna stewardesa. Samoloty użytkowane przez Jet Air należą do najwygodniejszych maszyn w swojej klasie. Maszyny Jet Air pomalowane są na miało, a jedynymi akcentami kolorystycznymi są pokrywy silników (czerwone) oraz dwukolorowe (czerwono-granatowe) pasy ciągnące się od kadłuba do ogona poniżej linii