Błąd. Serwer odpowiada: Illegal mix of collations (latin2_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '=' Zabytki Mediolan - Czas wolny w Mediolanie


 


 Tanie latanie   Loty do Mediolan   Zabytki, czas wolny Mediolan Loty do () w promocyjnej cenie

Zabytki, czas wolny Mediolan

Oprócz typowych mediolańskich zabytków, takich jak chociażby gotycka katedra mediolańska będąca największą na świecie, najsłynniejsza opera świata La Scala, bazylika Santa Maria delle Grazie czy Zamek Sforzów, których opisy można znaleźć niemalże w każdym przewodniku, szczególnie godną polecenia jest Brrera - dzielnica artystów i bohemy. Zobaczyć tam można m.in.: Pinacoteca di Brera oraz Akademię Sztuk Pięknych. Okolica pełna jest czarujących uliczek i zaułków z nastrojowymi knajpkami, kawiarniami, restauracjami i licznymi małymi galeriami czy sklepami z antykami. Wiele barów oferuje w godz. 18:00 - 21:00 drinki i koktajle w stałej, niższej cenie( 5-8 €). Serwowany jest również darmowy bufet z przekąskami oraz z szybkimi daniami.

Większość restauracji doliczana do rachunku opłatę za obsługę, nie trzeba więc czuć się zobligowanym do pozostawiania kelnerowi dodatkowego napiwku.

Nocą szczególnie warto udać się do dzielnicy Navigli, w okolice Porta Ticinese i Piazza XXIV Maggio. Spokojne za dnia ulice, nocą tętnią tam życiem, zapraszajac turystów z całego świata do licznych pubów, barów, kawiarni czy restauracji otwartych do ostatniego klienta. Inne miejsca godne polecenia na nocne szaleństwa to Corso Como niedaleko Garibaldi Stawione, via Monte Nero, Corso Sempione oraz dzielnica mediolańskiej bohemy – Brrera.Aktualności

Wyprzedaż do 30% - Alitalia
Florecja Santa Maria del Fiore Qatar Airways, PLL LOT, Air France... nadszedł czas promocji! Teraz wyprzedaż biletów także w Alitalii - taniej nawet o 30%. Mamy listę kierunków i cen.