Błąd. Serwer odpowiada: Illegal mix of collations (latin2_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '=' Shopping Mediolan - Zakupy w Mediolanie


 


 Tanie latanie   Loty do Mediolan   Shopping - zakupy Mediolan Loty do () w promocyjnej cenie

Shopping - zakupy Mediolan

Większosć domów towarowych i sklepów w Mediolanie jest otwartych 24/7. Inne przyjmują klientów w godzinach: 9:30-13:00 oraz 15:30-19:30. Zamknięte są w poniedziałki do południa i niedziele.

Największe obniżki cen organizowane są dwa razy do roku: zimowa od 7. stycznia i letnia od 10. lipca. Sklepy spożywcze nie pracują w poniedziałki po południu oraz w niedziele.

Wiele ciekawych oraz regionalnych wyrobów i produktów można znaleźć na targowiskach. Oto te najbardziej polecane na poszczególne dni tygodnia:

  • Poniedziałek: via Zamagna, via Kramer, piazza Mirabello;
  • Wtorek: viale Papiniano and via B.Marcello;
  • Środa: via Aicardo, piazzale Martini and via Zuretti;
  • Czwartek: via Osoppo, via Ampère, piazza Mirabello, via P. Calvi;
  • Piątek: via Crema, via M. Aurelio, l.go V Alpini;
  • Sobota: viale Papiniano, via B. Marcello, piazzale Lagosta, via Fauchè.

Ponadto Mediolan jest stolicą światowej mody, co widać na każdym kroku w tym mieście. Najwięksi światowi projektanci oferują tu swoje ubrania, które dostępne są w wielu punktach (np. na Via Montenapoleone, Via Manzoni, Via Sant'Andrea, Via Vittorio Emanuele i Via della Spiga). Miasto ma również bogatą ofertę ubrań od projektów mniej znanych, oczywiście w niższych cenach (chociażby na ulicach Corso Vercelli lub Corso Buenos Aires).Aktualności

Wyprzedaż do 30% - Alitalia
Florecja Santa Maria del Fiore Qatar Airways, PLL LOT, Air France... nadszedł czas promocji! Teraz wyprzedaż biletów także w Alitalii - taniej nawet o 30%. Mamy listę kierunków i cen.