Tanie latanie   Loty do Londyn   Shopping - zakupy Londyn Loty do () w promocyjnej cenie

Shopping - zakupy Londyn

Miasto tak wielkie i popularne jak Londyn nie może zawieźć odwiedzających go miłośników zakupów. Wielu zamożniejszych przyjezdnych wybiera się do tej europejskiej stolicy specjalnie po to, by pochodzić po sklepach i skorzystać z oferty ogromnego wyboru sklepów, galerii handlowych i sklepików.

Najbardziej znane i wyczekiwane wyprzedaże mają miejsce po Bożym Narodzeniu i trwają przez cały styczeń. Kolejnym takim miesiącem jest lipiec. Wtedy też w sklepach panuje prawdziwe zakupowe szaleństwo. Jednak towary w promocji, wyprzedaży czy niskich cenach znaleźć można w Londynie cały rok. Oferta tamtejszych sklepów jest tak bogata, że z całą pewnością każdy z najdzie w tym mieście coś dla siebie, w odpowiadającej mu cenie.

Najsłynniejszy dom towarowy w Londynie to Harrods. W czasie największych wyprzedaży ustawiają się tam ogromne kolejki już na kilka dni wcześniej.

Sklepy otwarte są zwykle od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 17:00/18:00, w środy czwartki zazwyczaj są otwarte 2,3 godziny dłużej. Oczywiście w tak wielkim mieście znaleźć już można mnóstwo sklepów otwartych nawet całą dobę, głównie są to hipermarkety, których w stolicy nie brakuje.

Ze względu na emigrację Polaków do tego kraju i wielu naszych rodaków pracujących w Londynie na stałe, w mieście powstaje coraz więcej sklepów z polskimi produktami.Aktualności

Londyn w dwie strony za 68 zł! AKTUALIZACJA
Londyn_za_68zl

Możesz nam zaufać - nie znajdziesz tańszych biletów do Londynu.... *AKTUALIZACJA