Tanie latanie   Loty San Francisco   Lotnisko San Francisco   Położenie lotniska San Francisco Położenie lotniska San Francisco
Wyjeżdżając z lotniska lub chcąc na nie dotrzeć, najlepiej jest skorzystać z autostrady 101 lub 380.

Za pośrednictwem naszej strony można skorzystać z usług wypożyczalni samochodowych działających na lotnisku i wyjechać z portu wypożyczonym autem.

Do dyspozycji pasażerów chcących dojechać do okolicznych miejscowości są także licencjonowane taksówki. Postoje taksówek znajdują się przed każdym z terminali. Przybliżony koszt podróży do centrum San Francisco wynosi 37 USD*. Do dyspozycji pasażerów są także ekskluzywne limuzyny.

autobusem

Przez całą dobę połączenia z San Mateo County i części San Francisco oraz Palo Alto zapewniają autobusy SamTrans. Pojazdy te zatrzymują się na przystankach przy każdym z terminali.

Każdego dnia przez 24 godziny połączenia z San Mateo County i części San Francisco oraz Palo Alto zapewniają autobusy SamTrans, które mają swoje przystanki przy Terminalu 2 i 3 oraz przy terminalu międzynarodowym.

Z lotniska codziennie kursuje także wiele prywatnych autobusów (Evans Airport Service – tel.: 707-255-1559, Marin Airporter – tel.: 415-461-4222, Monterey Airbus – tel.: 831-373-7777, Santa Cruz Airport Flyer – tel.: 831-423-5937, Sonoma County Airport Express – tel.: 800-327-2042, 707-837-8700), a także autobusy hotelowe dowożące gości większości dużych hoteli na i z lotniska.

pociągiem

Wyjeżdżając z lotniska San Francisco lub chcąc na nie dojechać, możemy skorzystać także z usług linii kolejowych. Pociągi linii Caltrain w dni powszednie co godzinę kursują pomiędzy San Francisco i San Jose. Na stacji Millbrae Station należy przesiąść się do kolejki BART, która dowozi pasażerów bezpośrednio na lotnisko. Podróż do San Francisco trwa około 30 minut.

Na stację SFO BART każdego dnia przez całą dobę kursuje bezpłatna lotniskowa kolejka Air Train. AirTrain posiada dwie linie - czerwoną, która łączy wszystkie terminale, garaż terminali i stacje BART oraz niebieską, która łączy wszystkie terminale, garaże terminali i stacje BART z Centrum Wynajmu Samochodów.


Linki

O San Francisco
San Francisco

Kurs waluty:

1 USD = 3.72 PLN