Tanie latanie   Loty Dubrownik   Lotnisko Dubrownik   Położenie lotniska Dubrownik Położenie lotniska Dubrownik
Samochodem

Lotnisko znajduje się w pobliżu drogi krajowej E65, która jest bardzo dobrze oznakowana.

Wynajęcie samochodu znacznie ułatwi nasza wyszukiwarka, dzięki której można skorzystać z oferty wypożyczalni samochodowych i zarezerwować auto, którym wyjedzie się prosto z lotniska.

Postój taksówek znajduje się w pobliżu terminala. Taxi zamówić można także pod numerami telefonów: Taxi and Transportation Service Dubrovnik (tel: (0)98 725 769) i Dubrovnik On-Line Taxi Service (tel: 91 538 9585). Kurs do centrum Dubrownika zajmuje zwykle około 25-30 minut, a cena za taki przejazd waha się w okolicach 180-200 kun chorwackich.

Autobusem

Komunikację pomiędzy portem lotniczym oraz okolicznymi miejscowościami malowniczej Dalmacji zapewniają również autobusy. Z lotniska kursują pojazdy należące do sieci Libertas oraz Atlas Ravel. Rozkłady jazdy kompatybilne są z rozkładami lotów. Za podróż autobusem z lotniska zapłacić trzeba ok. 6 euro (35 kun chorwackich). Przystanek autobusowy podobnie jak postój taksówek mieści się w pobliżu terminala. Przejazd autobusem do centrum Dubrownika zabiera zwykle około 40 minut.


Linki

O Dubrownik
Dubrownik

Kurs waluty:

10 HRK = 5.9 PLN