Tanie latanie   Aktualności   Już są! Karty TaniRoaming  Już są! Karty TaniRoamingTaniRoaming

Przedstawiamy innowacyjną kartę SIM TaniRoaming. Karta przyda się zwłaszcza podczas podróży poza Unię Europejską - połączenia wychodzące przychodzące, SMSy i transfer danych tańsze nawet o 90%. Karta TaniRoaming ROBI RÓŻNICĘ!

? Jak to działa

Karta roamingowa TaniRoaming to uniwersalny produkt, który działa na całym świecie. TaniRoaming szybko staje się niezbędnikiem każdego podróżnika. Wystarczy włożyć kartę TaniRoaming do dowolnego telefonu komórkowego bez sim-locka i już można oszczędzać do 90% na rozmowach w roamingu, bez podpisywania umowy, bez abonamentu i bez rezygnowania z usług swojego operatora. Z karty TaniRoaming korzysta się tylko wtedy, gdy się tego potrzebuje – czyli po przekroczeniu granic naszego kraju.

Karta TaniRoaming posiada polski numer stacjonarny. Jest to bardzo ważne ponieważ osoby dzwoniące do użytkowników karty roamingowej płacą niewielki koszt połączenia lokalnego (zazwyczaj najniższy z możliwych). Natomiast użytkownik karty ma ten komfort, że w dowolnym miejscu na świecie jest zawsze dostępny pod polskim numerem stacjonarnym.

Pobierz instrukcję w PDF

? Dlaczego warto korzystać z TaniRoaming

Korzystanie z telefonu komórkowego za granicą może być bardzo kosztowne. Podróżujący w celach służbowych i/lub typowo rekreacyjnych, często przekraczają sumę przeznaczoną na połączenia w roamingu. Skutkuje to rachunkiem większym niż same koszty podróży.

Z TaniRoaming tniemy koszty korzystania z telefonów komórkowych za granicą nawet o 90%. Dla wczasowiczów przekłada się to na oszczędności w wysokości ponad 600 zł na jeden tygodniowy wyjazd do np. Egiptu. Osoby podróżujące regularnie w celach służbowych oszczędzają ponad 5000 zł w skali roku.

Karta TaniRoaming jest typu pre-paid, dzięki czemu użytkownik ma stałą kontrolę nad wydatkami. Koszt minuty połączenia z danym numerem można sprawdzić nawet przed jego wykonaniem skrótem *106*48numer telefonu#

roaming Turcja roaming egipt Roaming tunezja roaming Japonia

? Koszt startera? TYLKO 50 zł!

OFERTA SPECJALNA dla naszych Klientów - starter TaniRoaming kosztuje u nas tylko 50 zł (bezpłatna wysyłka!) i tyle również jest do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne i internetowe w roamingu. Konto jest ważne 100 dni od chwili jego aktywacji. Aby przedłużyć ważność konta lub je zasilić należy wejść w DOŁADUJ KARTĘ i wybrać odpowiednią kwotę doładowania - od 50 do 500 zł.

? Jak kupić starter w promocji

Aby skorzystać z najlepszych warunków (starter za 50 zł i tyle do wykorzystania) złóż zamówienie w Tanie-Latanie.net:
  • telefonicznie (42 209 27 78)
  • e-mailowo (kontakt@tanie-latanie.net)
  • przez GG 510 47 89
FORMY PŁATNOŚCI - przelew, przelew błyskawiczny (Dotpay), karta płatnicza, karta kredytowa, gotówka

WYSYŁAMY BEZPŁATNIE!

? Ceny usług TaniRoaming

Największe oszczędności można osiągnąć udając się z kartą poza Unię Europejską. Na przykład używając karty TaniRoaming w Turcji różnice w kosztach połączeń kształtują się następująco:

z kartą Orange : minuta przychodząca 2,02 zł ; minuta wychodząca do Polski 4,94 zł z kartą T-Mobile : minuta przychodząca 4,94 zł ; minuta wychodząca do Polski 4,94 zł z kartą PLUS GSM : minuta przychodząca 4,03 zł ; minuta wychodząca do Polski 4,03 zł z kartą TaniRoaming: minuta przychodząca 0,59 zł ; minuta wychodząca do Polski 1,12 zł Już po wydzwonieniu około 15 minut zakup karty się zwraca!

Szczegółowy cennik usług znajduje się TUTAJ

? Zamów kartę TaniRoaming w Tanie-Latanie.net i korzystaj

  • do 90% taniej za rozmowy w roamingu
  • bez umowy, bez abonamentu
  • 50 zł do wykorzystania
  • doskonały zasięg w ponad 200 krajach
  • dostęp do konta online
  • polski numer telefonu na karcie SIM
  • gwarantowana szybka BEZPŁATNA dostawa