Tanie latanie   Aktualności   Wizzair do Modlina NIE wraca Wizzair do Modlina NIE wracaPromo_20%_Wizzair

W grudniu 2012 r. Wizz Air został zmuszony do czasowego przeniesienia swoich usług na lotnisko Chopina. Było to spowodowane niezdolnością lotniska w Modlinie do sprawnego przeprowadzenia podstawowych działań operacyjnych, kluczowych dla zapewnienia płynnego ruchu pasażerów oraz komfortu ich podróży.


Już wiemy, że Wizz Air na lotnisko w Modlinie nie wróci. Od dzisiaj (18.07.2013) rozpoczyna stałą współpracę z Okęciem. Przewoźnik jest przekonany, że pasażerowie będą zadowoleni z takiej decyzji i docenią koniec niepewności związanej z zamknięciem pasa startowego w Modlinie. Tym bardziej, że wielu pasażerów wyraźnie wskazało lotnisko Chopina jako preferowane miejsce wylotów. Badania przeprowadzone przez Wizz Air wskazują, że pasażerowie byli zawiedzeni lokalizacją i dostępnością lotniska w Modlinie

 

Aby uczcić decyzję o pozostaniu na lotnisku Chopina, Wizz Air ogłosił 20% zniżkę na wszystkie loty z lotniska w Warszawie – wszystkie miejsca na wszystkich trasach można zakupić z rabatem 20% do północy w czwartek 18 lipca.