Tanie Latanie Tanie Loty Tanie Latanie Rozkład lotów Tanie Linie lotnicze Lotniska Przewodniki i pamietniki
Polska wersja  English version
Hotele - Tanie Latanie Porady - Tanie Latanie Auta i Transfer - Tanie Latanie Ubezpieczenie - Tanie Latanie eKonta - Tanie Latanie forum - Tanie Latanie Second Hand Tickets  
Bilety Lotnicze na Tanie Latanie - 0801 000 556; +48 32 728 30 97

wybierz datę z kalendarza

wybierz datę z kalendarza

 

Dąbrowski: nowe połączenie PLL LOT do Pekinu

Polskie Linie Lotnicze LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT zamierzają uruchomić nowe połączenie do Pekinu wiosną 2008 roku - poinformował w czwartek w Sejmie wiceminister skarbu Ireneusz Dąbrowski.


Dąbrowski zapewnił, że zarząd LOT-u pracuje nad otwarciem się na nowe kierunki, choć - jak podkreślił - nie jest to łatwe zadanie, ponieważ potrzebne są nowe samoloty, a te LOT będzie miał od przyszłego roku.

Według niego, poprzednie zarządy rezygnowały z kierunków azjatyckich. "W tej chwili mamy ogromny problem, żeby te połączenia na nowo otworzyć" - podkreślił.

Marian Piłka z Prawicy Rzeczypospolitej pytał w czwartek w Sejmie wiceministra m.in. o strategię Polskich Linii Lotniczych LOT. Dąbrowski nie potrafił odpowiedzieć na pytanie Piłki, czy zostanie uruchomione nowe połączenie PLL LOT do Szkocji.

Żródło PAP
powrót »

2006-10-18 ::Polskie linie lotnicze LOT obniżają opłaty paliwowe
2006-10-11 ::Polskie Linie Lotnicze Lot - Debiut giełdowy
2006-10-10 ::Polskie Linie Lotnicze Lot „Liderem Informatyki 2006”
  Drukuj Wyślij znajomemu
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia podróżne
już od 1,51 PLN/dzień
Ubezpiecz się
Urlop 2008
Rabaty nawet do 35%
Zarezerwuj juz teraz urlop na sezon 2008!
Oferty»
Sylwester


  O nas   Reklama   Program partnerski   Kontakt