Tanie latanie   Linie lotnicze   Condor Condor

tanie linie lotnicze Condor
Condor jest niemiecką firmą oferującą czarterowe loty z lotnisk w Niemczech do najpopularniejszych celów wakacyjnych w basenie Morza Śródziemnego, w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i na Karaibach. Linia powstała w 1955 roku, a już w następnych latach stopniowo unowocześniała swoją flotę i powiększała ilość dostępnych połączeń, by w 1992 roku przejść pierwsze przekształcenia i podjąć współpracę ze znaną na Wyspach Brytyjskich linią Thomas Cook.

Główna baza linii znajduje się we Frankfurcie z dodatkowym centrum w Monachium. Dodatkowo linia wykonuje loty z lotnisk w Dusseldorfie, Stuttgarcie, z obu lotnisk w Berlinie, Hamburgu, Hanowerze i Lipsku. Rocznie Condor przewozi nawet 7 milionów pasażerów na 70 trasach na świecie.

Na pokładzie Condor

W związku z tym, że Condor jest liderem na rynku wakacyjnych połączeń lotniczych, firma stawia przede wszystkim na wygodę i rozrywkę dla pasażerów. Dlatego możemy liczyć na film podczas lotu oraz zwiększony komfort w klasie ekonomicznej. W zależności od rodzaju lotu, na pokładzie dostaniemy posiłek lub przekąskę z napojami bezalkoholowymi. Niestety będziemy musieli za to zapłacić, jedynie w trakcie dłuższych lotów możemy liczyć na napoje bezalkoholowe lub powitalnego drinka.

2014-01-21
3 dni noworocznej wyprzedaży w QATAR AIRWAYS
smok Zrealizuj swoje podróżnicze marzenia z Qatar Airways. Tylko do 22 stycznia 2014 r. możesz zarezerwować bilety i zaoszczędzić nawet 30% zarówno w Klasie Ekonomicznej jak też Klasie Biznes na podróże przez cały rok. Ponad 130 kierunków! wiecej »